rubikon.sk Vírivky Vírivky

rubikon.sk – 3 aplikácie, ktoré ako podnikateľ musíte mať

Technológie boli vytvorené na to, aby nám uľahčovali naše každodenné činnosti. Väčšina ľudí má počas dňa toľko povinností, že nevedia, kde im hlava stojí. Aplikácie nám dokážu uľahčiť a zefektívniť činnosti aj v podnikaní. Tieto tri aplikácie Vám uľahčia evidenciu dochádzky zamestnancov,  fakturáciu a ubytovanie na služobných cestách.

AirBnB – Ak často cestujete do zahraničia na služobné cesty, určite „milujete“ vybavovanie ubytovania. S aplikáciou AirBnB si viete vybaviť ubytovanie rýchlo a lacno. Na rozdiel od iných stránok alebo ubytovacích aplikácii, ktoré ponúkajú ubytovanie v hoteloch, cez AirBnB bývate na bytoch alebo domoch majiteľov.

Atenize – mať efektívnu evidenciu dochádzky a kvalitný dochádzkový systém je základom každej úspešnej firmy. Môžete si z ktoréhokoľvek miesta na svete skontrolovať, či sa Vaši zamestnanci nachádzajú v práci, či sú na dovolenke alebo sú na PN-ke.

Minifaktura – Výborná aplikácia na vytváranie faktúr. Faktúry môžete vystaviť taktiež z ktoréhokoľvek miesta na svete, a dokonca aj bez internetového pripojenia. Minifaktúra vie ušetriť až 60% času, ktorý môžete investovať do iných činností.